LENORMAN atklāsmes

    

     


     Lenorman kārtis kā vīzija par saskarsmes punktu pašam ar sevi. Katra Lenorman kārts stāsta kā veikt kādu īpašu uzdevumu sevis paša labā,  kā gaidīti sakārtot kādu no dzīves sfērām , kā iedziļinoties kārts būtībā vai meditējot uz to, var mainīt situācijas un notikumu ritējumu. Atliek vien izvēlēties tam atbilstošo Lenorman kārti. Tās ir vienkāršas un viegli sajūtamas.
     Un gandarījums nāks reizē ar viegluma sajūtu. Šī ir iespēja mainīt sevi un savu dzīvi - tā pavisam vienkārši un patīkami - ar Lenorman kāršu enerģijas palīdzību. To varētu arī nosaukt par maģiju, taču tas nebūtu gluži precīzi teikts. Tas ir kas vairāk nekā maģija. Tas ir darbs pašam ar sevi, mainot sevī enerģiju plūsmu un līdz ar to arī sevis saprašanu, sevis pieņemšanu un savas dzīve apzinātību.
ATSLĒGA
Galīgais risinājums. Durvju atvēršana. Sasniegumu ienākšana dzīvē. Labākās iespējas atrašana. Vērtību nostiprināšana.
Ja vēlies sasniegt kaut ko no šī visa, tad sajūti kā Atslēga atslēdz to, kas tev šobrīd ir svarīgs. Sajūti Atslēgas simbolisko būtību. Sajūti kā slēdzas vaļā tas, par ko tu domā. Saņem to savās rokās vai ieej tajā iekšā. Un pasaki šai enerģijai - paldies -, kad esi guvis gandarījuma un viegluma sajūtu. Izpildi šo meditāciju, vizualizāciju vai vienkārši savās domās šīs darbības vairākas reizes, tik reizes, kamēr Tu sajutīsi kā šī Atslēgas enerģija tiešām ir uzsākusi vai pat varbūt jau paveikusi savu kustību, savu veikumu. Vispirms tās būs Tavas iekšējās sajūtas, kuras tev par to dos ziņu - kā vieglums , gandarījums, līksme, bet pēc tam arī apkārtnes uztverei mainoties jaunie notikumi liks par sevi manīt. Bet - šis metodes iznākums būs atkarīgs no tavām ieguldītā darba un centības...: ) Lai izdodas ! : )
DĀRZS - PARKS
Laiks sabiedriskajai dzīvei. Gaumīgs sevis pasniegšanas veids. Jauki pavadīts laiks. Radošuma izpausmes.
Lai saņemtu šīs dzīves sniegtās izpausmes savās sajutās, ieej šajā skaistajā Dārzā.   Sajūti saules apspīdētās taciņas, domās ieej tā koku paēnā, sajūti kā šalko strūklaka. Un saki sev: "Tas viss ir man. Šis viss skaistums ir man. Esmu atvērts un pieņemu to." Ļaujies šī Dārza burvībai, ieraugi un izjūti arī citus cilvēkus šajā Dārzā. Tie ir tavi sabiedrotie un līdzīgi domājošie. Priecājies, ka esi kopā ar tiem un viens no tiem. Pasaki sev paldies. Paldies par to, ka iegāji šajā Dārzā. Paldies par to, ka sevi parādīji un atradi sev domu biedrus. Paldies, ka ļauj sev būt šajā skaistajā vietā. Lai izdotos Tevis iecerētais, tad savās sajūtās vienmēr atgriezies šajā Dārzā. Saņem tā dāvātos radošos spēkus un uz priekšu ! : ) Lai izdodas ! : )
KOKS
Dzimta kā pamati. Saknes smeļ Zemes spēkus. Zari satver Visuma plūsmu. Tikai pareizā enerģiju apmaiņa sniedz pilnīgo veselību.
Esi kā Koks pļavas vidū.Sajūti kā Tavas kājas saplūst ar zemi. Sajūti kā Tavas saknes iestiepjas zemes dziļumā.Sajūti to spēku, ko tās Tev dod.Ļauj tam spēkam kāpt augšup pa Tavu augumu. Sajūti kā Tavi zari kāri tver Visuma plūsmu. Sajūti kā izveidojas skaidrās apzinātības sfēra. Kā veidojas spēcīgas domas Tev par sevi. Un tad ļauj šīm abām enerģijām mainīties vietām....Elpo dziļi un sajūti kā Zemes enerģija aizplūst uz galvu un caur to Visumā, sajūti kā Visuma enerģija aizplūst līdz Tavām pēdām un caur tām iesniedzas Zemē. Un tā tās darbojas savā mijiedarbībā. Un tā Tu elpojot atceries par tām....Esi vesels !  Esi priecīgs ! Esi laimīgs ! : )

Lasītākie raksti